Skip to main content

US SLEEPING HAKKINDA

Özellikle 20. yy. başlarından günümüze kadar, yatak sektöründe büyük ilerlemeler olmuştur. Uyku; yetişkin bir kişinin günde yaklaşık 8 saat gerçekleştirdiği temel ihtiyaçların başında gelmektedir.

US. SLEEPING Yatak Ailesi Olarak Bizim Sektöre Katkımız Ve En Büyük Iddiamız; ”Doğru Ürün – Doğru Fiyat”

Fiyat – performans çizgisinden sapmadan insanların bel ve omurga yapısına uyum sağlayabilen, uygun fiyatı da beraberinde sunarak ürünlerini geniş kitlelere ulaştırabilmektir. Deneyimli satış ve üretim ekibimiz ile, sizler için yeni ürünler geliştirerek, sizlerin beğenisini kazanacağız.

Vizyonumuz

Yatak sektörüne geçmişten günümüze kadar büyük bir ivme kazandıran Avrupa ‘ nın yanı sıra ülkemizde de, bu alanda ciddi ar – ge çalışmalarını ve büyük yatırımları gerçekleştiren büyük kuruluşlar bulunmaktadır. US. SLEEPING olarak bizde bu gelişime destek vererek ileriye taşımak arzusundayız.

Misyonumuz

Yapılan Ar-Ge çalışmalarında tüketicinin beğenisini kazanarak, yine tüketiciye uygun fiyatı da beraberinde sunmak en büyük idealimizdir.Buna ek olarak gelişen teknolojiyi ve alt yapıyı üretimimiz ile uyumlu hale getirerek, yeni ürünleri pazara sunup, tüm tüketicilerin beğenisini kazanma arzusu, bize daima güç verecektir.