Skip to main content

Teslimat ve İade Koşulları

ussleeping.com olarak siparişlerinizi kargo firması aracılığıyla kapınıza teslim ediyoruz.Tüm illere gönderim yapabiliyoruz.

TESLİMAT GÜNLERİ

Siparişlerinizi kargo firması aracılığıyla, kapınıza teslim ediyoruz. TESLİMATTA GECİKMESİ Siparişiniz ulaşması gereken tarihte size ulaşmadığı takdirde, destek@ussleeping.com adresinden ya da +90 552 724 54 74 nolu telefon hattından bizlere ulaşabilirsiniz. EKSİK YA DA  HASARLI ÜRÜN Teslimatınız yapıldı, ancak teslim edilen siparişiniz eksik ya da hasarlı. Lütfen kargo personeline durumu bildiriniz. Eksik ya da hasarlı ürünler için en kısa zamanda gönderim yapıyoruz.

TESLİMAT ADRESİNDE SİZE ULAŞAMADIĞIMIZDA

Sipariş anında belirttiğiniz takdirde kargo firması sizi belirttiğiniz adreste bulamadığında, sipariş etmiş olduğunuz ürünleri konutlarda kapı komşularınıza veya kapıcıya, işyerlerinde iş arkadaşlarınıza ve ya güvenlik görevlilerine bırakabiliyoruz. İADE .ussleeping.com‘dan çıkan tüm ürünler için herhangi bir koşul gözetmeksizin teslimat tarihinden sonra 2 gün içinde iade alıyoruz. Ürünle ilgili  iade sebebinizi bilmek bizim için önemli.

İade sebebinizi destek@ussleeping.com adresine e-mail olarak göndermenizi ya da +90 552 724 54 74 nolu telefondan bizlere ulaşmanızı rica ediyoruz.*İade gönderimlerinize siparişinizle birlikte size ulaşmış olan faturayı eklemeyi unutmayın.